مثلا باید از وقتم خوب استفاده کنم دیگه وقتی به پایان ترم نمونده و با همه مبهمی هایم هنوز در فصل دوم پایان نامه سرگردانم!

کتاب ها رو بستم و خودم رو دعوت کردم به یک لیوان چای با شکلات و صدای استاد شجریان! شما هم گوش کنید.

به سکوت سرد زمان...به خزان زرد زمان

نه زمان را درد کسی...نه کسی را درد زمان

بهار مردمی ها دی شد

زمان مهربانی ها طی شد

آه از این دم سردیها خدایا!

.

.

.

 

نه امیدی در دل من..که گشاید مشکل من

نه همزبان درد آگاهی...

 

/ 18 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وال

دبیر سرویس سابق مشترکمون که قبل از من نظر گذاشته ، اون روزی می گفت : خوش بینی در جهانی که اساسش بر بدبینیه بی معناست ! این که اساس دنیا بر بدبینی باشه رو قبول دارم ، ولی به نظرم تنها راه زندگی تو این دنیا خوشبینیه ! غیر از این باشه که باید به صادق هدایت پیوست ! پس نوشت : اونی که با آبگوشت و اینا حال میده موسیقی ایرانی تو فاز ایرج و این هاست ! شجریان رو میشه با چای و خرما یا بستنی سنتی و فالوده شیراز گوش کرد ! شوبرت و شوپن و .. نوشیدنیشون قهوه است و هات چکلت ! شکلات اساسا فقط نقش نوستالژی باز فصل سرما رو داره !

فلور

ممنونم از خوندنتون و نظر ارزشمندتون دوست عزیز. شما هم نوشته های عمیق و زیبائی دارید.

یک دوست قدیمی

بخار خانم! چرا این قدر تلخ و تنها می نویسی در کل این حال نوستالژیک شما حس غریبی داره که فکر میکنم درمانش دردرون خود شماست. البته به قول شاعر "بی غمی عیب بزرگی است...که دور از ما باد..."اما نه این همه!

میکروبیولوژیست

جای صدای شجریان های اول صبح و رقص بخار چای و نجابت با هیبتت در فضای پر هیاهوی یک تحریریه خالی.........

ماه‌نوبس

جلوی دهانم را می گیرم.. بهتر است.

امین(آذرقلم از تبریز)

سلام . حالت خوبه ؟ کم پیدایی ؟ شعر زیبا و با حالی بود . من هم دارم دیوونه می شم. من هم از بابت پایان نامه مثل ... تو گل موندم و نتونستم کاری از پیش ببرم. عجب آدم های تنبلی هستیم. دست و دلم به کار نمی ره . ای خدا داره ترم تموم می شه و من ..........[گریه]

صلح

اصل پنجم قانون اساسی ضد انسانی ولی فقیه (مردم ایران صغیر هستند ، احتیاج به قیم دارند ). ولایت فقیه ناقض حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است : حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش از حقوق ذاتی انسان است و این حق فردی و اجتماعی در پهنه جامعه ملی بدون آزادی و استقلال اعمال شدنی نیست. ولایت فقیه ناقض این حق است. انقلاب بزرگ مردم ایران در سال پنجاه و هفت ،هدف والای استقرار حاکمیت مردم یعنی آزادی ایرانیان و استقلال ایران را مد نظر داشت اما با غفلت ما ایرانیان از آزادی وپاسداری از آن، این فرصت برای خمینی فراهم آمد تا ولایت فقیه، این بدعت و جعل تاریخی را بر مردم تحمیل کند و با مطلقه کردن این ولایت، بکوشد تا کرامت انسان ایرانی را از او بستاند. اما به یمن استقامت آزاد زنان و مردان این مرز وبوم علیرغم داغ و درفش وبه شهادت رساندن هزاران تن از آنها به دست دژخیمان ذوب شده در ولایت فقیه، بدین کار موفق نشد. نظام ولایت فقیه کوشید تا با انقلاب فرهنگی خویش که در واقع ضد فرهنگ بود دانشگاه را نیز به تصرف خود در آورد، اما از همان ابتدا با مقاومت دانشگاه و دانشگاهیان مواجه شد. شهدای سه دهه وایلغار کوی دانشگاه در18 تیرماه 1378 توسط عما